Něco málo o krbech a kamnech

Litinové krby s praskajícím dřevem vytvářejí domácí atmosféru s vůní živého ohně. Provedení krbu spojuje tradici litinových topidel a moderní realizace teplovzdušných krbů.

Topeniště je uzavřeno prosklenými dvířky, což umožňuje zatopit v krbu bez rizika požáru. Keramické sklo je dodáváno předními světovými výrobci a garantuje bezpečný provoz. Prosklená dvířka lze otvírat do strany a u výsuvných modelů zvedat nahoru.

Litina krbu je chráněna nástřikem žáruvzdorného matného laku. Krbové vložky jsou opatřeny ovládacími prvky pro regulaci primárního a sekundárního vzduchu.

Moderní design, kvalitní materiály a široký výběr variant

chéma teplovodního krbuTopeniště vyložené akumulačním materiálem Carconem nebo šamotem je designově uděláno tak, aby ještě více zkrášlovalo pohled do ohně krbu.

Existuje široký výběr variant – rovné , rohové, průhledové a třístranné

01-rovne

02-rohove

03-tristranne

Průhledové krby zajímavým způsobem propojují dvě místnosti vedle sebe a umožňují vychutnat si skvělou atmosféru hořícího ohně z obou prostor.

Krbová vložka pro krb může mít mnoho rozměrů

 • Krbové vložky v rozměrech od standardních po širokoúhlé
 • Exkluzivní řada krbů TREND má hlubší topeniště bez zábrany umožňující ničím nerušený pohled do ohně, ve standardu efektní komaxitový nástřik zazdívacího rámečku
 • Elegantně řešené lišty, držící žáruvzdorné keramické sklo – v provedení černém nebo nerez
 • U výsuvných dvířek krbové vložky je možnost provedení zazdívacího rámečku jak třístranného, tak čtyřstranného, podle toho, která možnost vám lépe vyhovuje do krbové obestavby
 • U rohových krbových vložek je použito kvalitní ohýbané jednodílné sklo a lišty řešeny tak, aby byl celý roh maximálně elegantní
 • Třístranné krbové vložky se mohou stát opravdovou dominantou prostoru. Prosklení tří stran zajišťuje nádherný pohled do ohně téměř z každého koutu místnosti.
 • Sklo v moderním provedení s černým zabarvením po celém jeho obvodu.

krbova-vlozka-01

krbova-vlozka-03

Teplvzdušná krbová kamna

kamna-teplovzdusna-01

kamna-teplovzdusna-02

 • krbová kamna obsahují vše, co je na dnešním trhu standardem – externí přívod vzduchu, vysoká účinnost a špičkově propracovaný systém oplachu skla. Kromě toho všeho je u našich krbových kamen možnost speciální regulace na dálkové ovládání, která posouvá pohodlnost obsluhy na maximum.
 • krbová kamna jsou díky svému modernímu nadčasovému designu skvělý doplněk do téměř každého interiéru.
 • instalace našich krbových kamen je velmi rychlá, jednoduchá a rovněž velice prostorově nenáročná. Díky tomu jsou naše kamna vhodná téměř do jakéhokoliv obydlí
 • na vyložení topeniště u všech našich krbových kamen je použit speciální akumulační materiál Carcon, který je naprostou špičkou nejen po technické stránce, ale i designově patří mezi to nejlepší, co může současný trh nabídnout. A to vše v několika barevných variantách.
 • krbová kamna od firmy Bef Home nabízejí skutečně široké spektrum provedení – prosklení klasické rovné, rohové a exkluzivně, pouze pro krbová kamna, rovněž prosklení kulaté.
 • k dispozici je rovněž na výběr několik výškových a barevných provedení, což jen umocňuje variabilitu, kterou naše krbová kamna nabízejí
 • další možností, jak si přizpůsobit naše krbová kamna tak, aby vyhovovala přímo vám, je řada unikátních kliček, vytvořených speciálně pro použití na našich krbových kamnech.
 

Potřebujete více informací? Neváhejte se na mě obrátit …

Chci více informací o krbech a kamnech